Trasa rowerowa wzdłuż Innu


 

Na trasie rowerowej wzdłuż Innu, zaliczanej do tzw. alpejskich klasyków, podążacie z biegiem błękitno-zielonego Innu od jego źródeł w Engandynie aż do Passau.

Duża część trasy prowadzi przez tyrolską część doliny Innu. 190 km tyrolskiego odcinka trasy, który zaczyna się tuż przed austriacką granicą w Martinie, a kończy się w Erl, to idealna droga dla osób preferujących kolarstwo rekreacyjne i dla rodzin. Po pokonaniu niewielkich wzniesień na samym początku dalej jedziecie już płaskimi drogami wzdłuż brzegu rzeki wśród malowniczych alpejskich krajobrazów. Fragmenty trasy prowadzą przez dosyć jeszcze dzikie tereny, szlak mija też stare miasta i ich rynki. Po drodze zobaczycie cudowne krajobrazowe kontrasty, nie zabraknie też atrakcji dla miłośników kultury i możliwości uprawiania także innych dyscyplin sportu.

Kulinarny szlak wzdłuż Innu

W tradycyjnych tyrolskich gospodach, serwujących rodzime potrawy tyrolskiej kuchni, przy okazji solidnych posiłków poznacie smaki Tyrolu. Rowerowy urlop na szlaku wzdłuż Innu to wspaniałe doświadczenie dla wszystkich zmysłów.


otwórz interaktywną mapę

Punkt wyjściowy

Martina (CH)

Punkt docelowy

Kufstein/Erl

Długość

230 km

Czas

5 Tag(e)

Merkmale

  • Trasy okrężne
  • Dla niepełnosprawnych
  • E-Bike-Ladestation(en)

Stopień trudności

łatwy

Opis trasy


Trasa rowerowa wzdłuż Innu jest podzielona na pięć etapów. Szlak przecina Tyrol od Martiny na szwajcarskiej granicy aż do Kufstein – cały czas z biegiem Innu.

Dojazd

Twój adres docelowy: Lerchengasse 15c, 2103 Langenzersdorf

powered by ÖBB-Personenverkehr AG

Szukaj


Wyszukiwanie szczegółowe

Kontakt


Tirol Info
Maria-Theresien-Straße 55
6020 Innsbruck
t   +43.512.7272-0
e   info@tirol.at

Do góry
Live Chat
Live Chat