©
Na siodełka, gotowi, start! Tyrol gospodarzem licznych wydarzeń rowerowych

Najwyższa droga na przełęczy Timmelsjoch w Austrii, najwyższy punkt na lodowcu Rettenbacherferner w Sölden, dostępny na rowerze szosowym lub najbardziej stroma trasa rowerowa w Alpach- Kitzbüheler Horn. Jeśli chodzi o rowery, Tyrol można określić tylko superlatywami. Kalendarz imprez na rok 2017 jest już pełen najważniejszych eventów rowerowych. Rok 2018 przyniesie tę najbardziej wyczekiwaną w Tyrolu- Mistrzostwa Świata w kolarstwie. Z tego względu cała infrastruktura rowerowa dla kolarzy i rowerzystów górskich zostanie rozbudowana.


Więcej
© Tirol Werbung/Maria Ziegelböck
© © Tirol Werbung/Maria Ziegelböck
Tirol Mountainbike Safari

32000 pokonanych metrów wysokości, z czego 15000 przy pomocy kolejek górskich. Osobista relacja z wyprawy przez Tyrol autorstwa Michała Szyplińskiego (magazyn NTN Snow&More)


Więcej
© Fonny Kiaulehn
© © Fonny Kiaulehn

Rowerem przez Tyrol


Odkryj Tyrol na rowerze! W całym regionie znajduje się ponad 5.600km oznakowanych tras rowerowych MTB oraz 900km oznakowanych szlaków rowerowych, które biegną przez urozmaicony, górski krajobraz, przez alpejskie hale i pastwiska oraz wzdłuż górskich rzek i potoków. W czasie wycieczki koniecznie należy skorzystać z gościnności górskich schronisk aby odpocząć i spróbować lokalnych specjałów kulinarnych i nie tylko!


Do góry
Live Chat
Live Chat