©
Twój osobisty przewodnik po Tyrolu

Pierwszy, polskojęzyczny przewodnik po tyrolskich stacjach narciarskich autorstwa Krzysztofa Burnetki! Zamów już dzisiaj bezpłatny egzemplarz!


więcej
© Mayrhofner Bergbahnen
© © Mayrhofner Bergbahnen
Najlepsze stacje narciarskie 2016/17

Odkryj 4 ośrodki narciarskie, które nasza redakcja szczególnie gorąco poleca tej zimy!


Więcej
©
Termy i SPA

W termach i uzdrowiskach Tyrolu po sportowym wysiłku czekają Was niezwykłe przyjemności!


Więcej
© Dominic Steuer
© © Dominic Steuer
Après-Ski

Warto pozwolić sobie na chwilę wytchnienia i skorzystać z tej zimowej przyjemności.


Więcej

Narty


Ponad 100 ośrodków narciarskich oraz 4000 km doskonale przygotowanych tras narciarskich o wszystkich stopniach trudności czeka na narciarzy i snowboardzistów w Tyrolu.

Jeszcze nie wiesz, gdzie wybrać się na narty w Austrii? Jednym z austriackich regionów, do którego warto się zapędzić, jest Tyrol. Wakacje w Tyrolu to nie tylko ferie zimowe i narty oraz snowboard w Alpach! Na narciarzy i snowboardzistów w regionie czeka ponad 100 ośrodków narciarskich i 4000 km tras narciarskich o wszystkich stopniach trudności. Doskonała infrastruktura i nowoczesne wyciągi gwarantują wygodny dostęp do stoków. Tyrol to także malownicze krajobrazy, ostre szczyty alpejskie i romantyczne doliny. Tyrol oferuje mnóstwo atrakcji również poza trasami: od ofert dla rodzin z dziećmi po różnorodne imprezy w dolinach i słynne Après Ski. Tyrol bez wątpienia stanowi idealne miejsce na ferie zimowe dla miłośników nart i snowboardu.


Do góry
Live Chat
Live Chat